ערוץ מאיר

באהבה ובאמונה

כל הנושאים
פרשה קודמת: ויחי
פרשה נוכחית: שמות
פרשה הבאה: וארא
 


מכון מאיר -של כולנו

הרב אייל ורד

פניה מבית מכון מאיר
העלון הזה שאתם מחזיקים ביד הוא חלק קטן ממפעל גדול של הפצת תורה ברוח הרב קוק, באהבה ואמונה. למפעל הזה קוראים מכון מאיר.
מכון מאיר איננו גוף פרטי. הוא עניין כלל ישראלי. ואנחנו מרגישים באמת ובתמים שלוחים של הקהל להביא את אור התורה והתשובה לרבבות בתים ואנשים בעם ישראל.
המפורסמות אינן צריכות ראיה, מכון מאיר מפיץ תורה בקנה מידה עולמי, לשם שמים. וברוך ה' בתים רבים ונשמות רבות מוארות מהאור הזה, ומוצאות את מקומם בתוך עולם התורה והמצוות, מתוך אהבה ואמונה וחיבור לכלל ישראל.
לכן - אם יש בעיה במכון מאיר - הרי זו בעיה של כולנו. אלו שנמצאים כאן, השליחים, אך גם של אלו שבשמם אנו פועלים- כלומר - אתם.
אתם המאמינים ברעיון הזה של מכון מאיר.
אתם השותפים בלימוד התורה של המכון דרך השיעורים הרבים באתר.
אתם המפנים חבר או מכר מהעבודה למכון, ויודעים שתהיה כתובת שתקבל אותו בשמחה ובמאור פנים ותלווה אותו כל הדרך פנימה אל תוך חיי תורה ומצוות.
אתם שנפגשים עם העלון מידי שבוע.
אתם יחד איתנו בקושי.
ולכן - אליכם אנו פונים. לתת כתף. להיכנס איתנו מתחת לאלונקה בשלב הזה של המסע, שמתגלה כקשה. אנו זקוקים לכם, לעזרתכם, לשותפות שלכם. כדי שנוכל להמשיך לפעול בשמכם ולהאיר לכלל ישראל.
פרשת שלח לך מלמדת אותנו עד כמה עם ישראל זקוק לתורה שלמה, תורה של ארץ ישראל. תורה שמבינה את מהלכי הגאולה ויודעת לבאר אותם בלשון בהירה.
במכון מאיר, אנו צועדים לאורו של הרב קוק, ומלמדים את התורה הזו, תורה של 'טובה הארץ מאוד מאוד' תורה של ' וזהב הארץ ההיא טוב - אין תורה כתורת ארץ ישראל'.
הרעיון של מכון מאיר הוא הכרחי, ברוך ה' גם בתוך תקופה קשה זו מבחינה כלכלית, המכון פורח, תלמידים ממשיכים להגיע, בית המדרש מלא מפה לפה, שיעורים ממשיכים לעלות לאתר, הרעיון פועל במלוא הקצב, אך השמן שאמור להחזיק את האור הזה - התמעט.
כעת אנו פונים אליכם לתת לנו יד וכתף, ולעזור למכון להמשיך ולפעול לטובת כלל ישראל, להגדיל את השמן והקמח שאיתם נוכל להמשיך ולפעול למען כלל ישראל
ברוכים תהיו כל המסייעים, וזכות התורה הנלמדת במכון וממנו לכל ישראל תעמוד לכם ולכל אשר לכם.


תגיות: מכון מאיר



מאמרים נוספים מעלון פרשת שלח לך תשע"ד:
חזק חזק ונתחזק - הרב דב ביגון
ייחודו של מכון מאיר - הרב שלמה אבינר

הצטרפות לרשימת התפוצה
לקבלת העלון ועדכונים מערוץ מאיר מידי שבוע במייל הירשם כאן: